Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

FRESH IFLET0706.jpg

Odkrywamy, Projektujemy, Wytwarzamy.

W naszym studio wierzymy w rzemiosło. Formujemy charakter, wplatamy design i wytłaczamy luksus.  Uwielbiamy prostotę, szalejemy na punkcie użyteczności. Mamy wysokie standardy i niskie tolerancje. Dbałość o szczegóły to coś więcej niż skupienie oczu. Wyznajemy ideę, że mniej znaczy więcej. Szerzymy minimalizm. Wierzymy w nieprzemijalność naszych produktów.

 

Otulamy filcem, dopieszczamy skórą, czujemy różnicę.

Początki

iFelt powstał w 2016 roku w ciasnym pokoju, z jedną maszyną, kilkoma szpulami nici i kawałkiem zdobytego z dużym wysiłkiem filcu ze szlachetnej wełny Merino. Brak profesjonalnego oświetlenia, nieodpowiedni sprzęt, zła grubość nici i wiele innych przeciwności podcięło nam skrzydła już na samym początkuWymarzone połączenie filcu ze skórą okazało się niemożliwe. 

Nie poddaliśmy się jednak. Zasięgaliśmy wiedzy, szukaliśmy lepszych narzędzi i źródeł najwyższej jakości surowca. Udało się. Uszyliśmy pierwszą sztukę pod iPhone’a. Zachwyceni efektem uszyliśmy ich więcej! Specjalnie dla Was. 

Dziś iFelt ubiera wszystkie modele Apple. Mamy profesjonalne studio projektowe i pracownię. Specjalizujemy się w projektowaniu i szyciu form minimalistycznych i prostych, jak same produkty Apple. Skupiliśmy się na detalu i osiągnęliśmy pożądaną jakość. Gramy tylko naturą, tylko skórą i filcem. Króluje tu nowatorska wizja, ale rzemiosło to narzędzie naszej pracy. 

Każda sztuka iFelt jest zaprojektowana, wykonana oraz wysyłana z naszego studia z Poznania na Twoje zamówienie.

FRESH IFLET0778.jpg