Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Polityka prywatności

 

Szanując wszelkie prawa do prywatności Klientów sklepu internetowego ifelt.pl i w dbałości o przestrzeganie przepisów prawa, Firma iFelt  opracowała politykę ochrony prywatności klientów/osób korzystających ze sklepu ifelt.pl.

 

Firma iFelt zaznacza, że podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne. Każda osoba korzystająca ze sklepu internetowego ifelt.pl ma prawo w każdej chwili do zmiany lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych bez podania przyczyny. Zmianę danych osobowych można dokonać samodzielnie poprzez edycję i zapisanie danych po zalogowaniu się do sklepu lub poprzez kontakt na hello@ifelt.pl i poinformowanie o zmianie. Usunięcie danych osobowych przeprowadza firma iFelt  po zgłoszeniu chęci usunięcia na adres email:hello@ifelt.pl.

 

W rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.), administratorem danych osobowych klientów sklepu internetowego jest Firma iFelt z siedzibą w Poznaniu , os. Przemysława 15b/5 Poznań 61-064 , REGON: 366500466, NIP: 7822361472.

 

Dane osobowe klientów są przetwarzane z poszanowaniem zasad przewidzianych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr 144, poz. 1204, ze zm.).

 

Zbiór danych o nazwie Klienci sklepu internetowego iFelt, został zgłoszony przez Administratora u Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (dalej GIODO). Informacje o zbiorze danych są dostępne na stronie www.egiodo.giodo.gov.pl. Zgodnie z prawem Administrator wprowadził w życie politykę bezpieczeństwa i politykę bezpieczeństwa systemu informatycznego.

 

Firma iFelt w trosce o najwyższą jakość prowadzonej polityki prywatności zastosowała do ochrony danych osobowych niezbędne zabezpieczenia organizacyjne, a także zabezpieczenia o charakterze technicznym i programistycznym.

 

DANE OSOBOWE

 

Klient podaje tylko niezbędne dane osobowe, które są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówień, wystawienia dokumentu zakupu oraz jeśli została wyrażona zgoda na otrzymywanie biuletynu na otrzymywanie powiadomień i informacji marketingowych.
W trakcie rejestracji prosimy o podanie:
Dane Osobowe: Imię I Nazwisko, Data urodzenia, Adres e-mail
Dane Firmy: Nazwa firmy, Numer NIP
Dane Teleadresowe: Ulica, Kod pocztowy, Miasto, Kraj
Dane Kontaktowe: Telefon, Faks.

 

W trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym ifelt.pl system pobiera automatycznie dane podane podczas rejestracji. W przypadku kiedy Klient wybierze inny adres wysyłki to prosimy o podanie danych do realizacji zamówienia:
imię i nazwisko lub nazwa firmy, oraz adres wysyłki.

 

Dane osobowe podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez sklep internetowy ifelt.pl oraz następujące podmioty w podanym poniżej zakresie: imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/potwierdzenia nadania/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki.